CRGP2010F180R
MFR.Part #
CRGP2010F180R
JLCPCB Part #
C2083042
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 180Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS