CRGP2010F27R
MFR.Part #
CRGP2010F27R
JLCPCB Part #
C2075391
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 27Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS