CRGP2010F270R
MFR.Part #
CRGP2010F270R
JLCPCB Part #
C4134774
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS