CRGP2010F22R
MFR.Part #
CRGP2010F22R
JLCPCB Part #
C2082541
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 22Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS