CR02132J
MFR.Part #
CR02132J
JLCPCB Part #
C4254232
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS