RU73X1E49R9LTDF
MFR.Part #
RU73X1E49R9LTDF
JLCPCB Part #
C4344596
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS