CRGP1206F180K
MFR.Part #
CRGP1206F180K
JLCPCB Part #
C2084324
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS