RN73H2BTTD2870D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2870D10
JLCPCB Part #
C2562135
Description
250mW 287Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS