CRGP1206F680K
MFR.Part #
CRGP1206F680K
JLCPCB Part #
C4064617
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS