CRGP0805F39R
MFR.Part #
CRGP0805F39R
JLCPCB Part #
C3959145
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS