CRGV2010F348K
MFR.Part #
CRGV2010F348K
JLCPCB Part #
C4070637
Description
-55℃~+125℃ 348kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS