CRGP0805F33R
MFR.Part #
CRGP0805F33R
JLCPCB Part #
C4027274
Description
-55℃~+155℃ 333mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS