CRGH2512J910R
MFR.Part #
CRGH2512J910R
JLCPCB Part #
C2148490
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS