Y40662K49000Q0R
MFR.Part #
Y40662K49000Q0R
JLCPCB Part #
C4336173
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 2.49kΩ ±0.02% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount