CRGH2512J510R
MFR.Part #
CRGH2512J510R
JLCPCB Part #
C3988905
Description
-55℃~+155℃ 2W 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS