CRGH2512J91R
MFR.Part #
CRGH2512J91R
JLCPCB Part #
C2148532
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 91Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS