HCL165J3K3CX
MFR.Part #
HCL165J3K3CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 100W 3.3kΩ Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS