CRGH2512J4R3
MFR.Part #
CRGH2512J4R3
JLCPCB Part #
C2148569
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS