CRGH2512J47R
MFR.Part #
CRGH2512J47R
JLCPCB Part #
C2082016
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS