CRGH2512J3K6
MFR.Part #
CRGH2512J3K6
JLCPCB Part #
C1694043
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS