35219K1FT
MFR.Part #
35219K1FT
JLCPCB Part #
C2075746
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS