CRGH2512J3K0
MFR.Part #
CRGH2512J3K0
JLCPCB Part #
C2148633
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS