RA73F1J9K76BTD
MFR.Part #
RA73F1J9K76BTD
JLCPCB Part #
C3986425
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS