CRGH2512F5K23
MFR.Part #
CRGH2512F5K23
JLCPCB Part #
C1706032
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS