ROX9J9K1
MFR.Part #
ROX9J9K1
JLCPCB Part #
C3534398
Description
-55℃~+200℃ 9.1kΩ 9W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS