CPF0603F137KC1
MFR.Part #
CPF0603F137KC1
JLCPCB Part #
C4095831
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS