CRGH2512F5K36
MFR.Part #
CRGH2512F5K36
JLCPCB Part #
C1706027
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS