CRGH2512F1K24
MFR.Part #
CRGH2512F1K24
JLCPCB Part #
C1705584
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS