H840R2DZA
MFR.Part #
H840R2DZA
JLCPCB Part #
C1405345
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS