CRGH2512F51R1
MFR.Part #
CRGH2512F51R1
JLCPCB Part #
C1705715
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS