CRGH2512F12R1
MFR.Part #
CRGH2512F12R1
JLCPCB Part #
C3963519
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS