CRGH2512F511R
MFR.Part #
CRGH2512F511R
JLCPCB Part #
C1705616
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS