H838R3BYA
MFR.Part #
H838R3BYA
JLCPCB Part #
C1408355
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS