CRGH2512F30K1
MFR.Part #
CRGH2512F30K1
JLCPCB Part #
C1705934
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS