TE1500B100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE1500B100RJ
JLCPCB Part #
C1567326
Package
Plugin
Description
1.5kW 100Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS