RN73C2A7R5BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C2A7R5BTD
JLCPCB Part #
C1715372
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 7.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS