CRGH2512F301K
MFR.Part #
CRGH2512F301K
JLCPCB Part #
C1705912
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS