CRGH2512F30K9
MFR.Part #
CRGH2512F30K9
JLCPCB Part #
C1705933
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS