CRCW25121R20JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25121R20JNEGHP
JLCPCB Part #
C1705779
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1.5W 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS