CRGH2512F187K
MFR.Part #
CRGH2512F187K
JLCPCB Part #
C1705947
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS