CRGV2512F187K
MFR.Part #
CRGV2512F187K
JLCPCB Part #
C4049499
Description
-55℃~+125℃ 187kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS