H4P133RDCA
MFR.Part #
H4P133RDCA
JLCPCB Part #
C1408724
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS