CRGH2512F287K
MFR.Part #
CRGH2512F287K
JLCPCB Part #
C4076690
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS