RQ73C1E9K31BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C1E9K31BTD
JLCPCB Part #
C2084074
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS