CRGH2512F178K
MFR.Part #
CRGH2512F178K
JLCPCB Part #
C1705955
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS