CRGH2512F154R
MFR.Part #
CRGH2512F154R
JLCPCB Part #
C5629549
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS