CRGH2512F150R
MFR.Part #
CRGH2512F150R
JLCPCB Part #
C1713721
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS