ROX5SSJ18R
MFR.Part #
ROX5SSJ18R
JLCPCB Part #
C3489111
Description
-55℃~+200℃ 18Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS