CRGH2512F124R
MFR.Part #
CRGH2512F124R
JLCPCB Part #
C1713675
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS