CRGH2512F15R4
MFR.Part #
CRGH2512F15R4
JLCPCB Part #
C1705795
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS